İşbu Gizlilik Politikası, GOSER TEXTILE  (“Şirket”) tarafından işletilen “Şirket” gosertextile.com alan adlı internet sitesi (“İnternet Sitesi” olarak anılacaktır) kullanan ziyaretçiler (“Kullanıcı”) için geçerlidir ve Şirket tarafından Kullanıcılar’ın İnternet Sitesi kullanımları esnasında elde edilebilecek verilerin gizliliğinin korunması kapsamında hazırlanmıştır.

  1. Kullanıcı tarafından İnternet Sitesi aracılığıyla paylaşılan veriler, Gizlilik Politikası, kişisel veri elde edilmesi esnasında Kullanıcı’ya sunulan Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni ve Kullanıcı’nın açık rızasında belirtilen haller haricinde üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta, belirtilen amaçlar dışında hiçbir ticari amaçla kullanılmamakta ve üçüncü kişilere aktarılmamaktadır.
  2. Kullanıcı tarafından Şirket’e Uygulama aracılığıyla iletilen veriler hukukun gerekli kıldığı durumlarda resmi kurum/kuruluşlar, mahkemeler tarafından talep edilmesi halinde ilgili merci ve mahkemelere iletilebilecektir.
  3. İnternet Sitesi’nin, durumun niteliğine göre diğer internet sitelerine bağlantılar içermesi halinde bu sitelerin operatörlerinin veri koruma hükümlerine uygun olup olmamaları hususunda Şirket’in hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Şirket, link veya benzeri başka yöntemlerle bağlantı verdiği sitelerin içeriklerinden hiçbir zaman sorumlu değildir.
  4. İnternet Sitesi’ne üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen kredi kartı ve banka kartlarına ilişkin kişisel veriler, Kullanıcı ile ilgili banka veya kart kuruluşları arasında, Şirket’ten bağımsız olarak gerçekleştirilmekte olup kredi kartı şifresi gibi bilgiler Şirket veya diğer İnternet Sitesi Kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir.
  5. Şirket, Kullanıcı’nın İnternet Sitesi üzerinde gerçekleştirdiği kullanım ve işlem bilgilerini anonim hale getirerek; istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, Şirket ve iş ortaklarının pazarlama kampanyalarında ve bağış kampanyalarında, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir.
  6. Kullanıcı’nın Şirket ile paylaşmış olduğu kişisel verilerinin Kullanıcı’ya ait olduğu kabul edilmektedir.
  7. Kullanıcı’nın İnternet Sitesi’nde herkese açık alanlarda ifşa ettiği, yorumlarda veya mesajlarda paylaştığı bilgilerinin üçüncü kişiler tarafından kullanılması sonucu doğacak zarardan Şirket sorumlu değildir.
  8. Şirket, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman güncelleyebilir, değiştirebilir veya yürürlükten kaldırabilir. Güncellenen, değiştirilen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde Kullanıcı için hüküm ifade edecektir. Yapılan değişikliğin ardından Kullanıcı’nın Şirket’in hizmet veya ürünlerini kullanmaya devam ediyor olması, değişikliklere muvafakati anlamına gelecektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
E-Ticaret Sitesi