Adres değişikliği / güncelleme nasıl yapabilirim?

Adres bilginizi düzeltmek veya değiştirmek isterseniz kargo işlemleriniz tamamlandıktan sonra tarafınıza "e-mail" ve "sms" olarak iletilecek kargo takip numaranıza tıklayarak açılacak sayfa üzerinden adres değişikliği / güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Manuel olarak siparişlerinizde düzeltme yapma imkanımız bulunmamaktadır.

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız üyelik girişinizden veya üye değilseniz tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizde"Sipariş ayrıntılarını görüntüle" sayfasında bulunan "Siparişi İptal Et" seçeneği üzerinden iptal talebinizi oluşturabilirsiniz.

Eğer siparişiniz için kargo süreci başlatılmadıysa sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal işlemi yapılarak tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir. Eğer kargo süreci başlatıldıysa bu durumda tarafınıza iletilecek paketi kabul etmeyerek otomatik olarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Değişim / iade sürecimi nasıl takip edebilirim?

Değişim / iade formunuzu üye girişinizden veya ayrıca sipariş sonrası tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı sipariş bilgilendirme e-mailinizde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" kısmından da görebilirsiniz.

Eğer tarafınıza onay e-mailiniz iletilmediyse sipariş verdiğiniz e-mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olmanızı ve spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneririz.

Değişim talep ettiğiniz takdirde değişim yapılan ürün / ürünleriniz siparişte kullandığınız adresinize tekrardan gönderilecektir ve siparişte kullandığınız e-mail adresinize bilgi e-mailiniz otomatik olarak iletilecektir. ğer aynı adrese değil farklı bir adrese gönderim yapılmasını tercih ediyorsanız işlemleriniz tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilecek kargo takip linkiniz üzerinden adres değişikliği / güncelleme işlemi yapabilirsiniz.

Değişim veya iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Değişim olarak gönderdiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra istediğiniz ürün / beden stoklarımızda olmadığı takdirde otomatik olarak ücret iadeniz yapılarak tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir.

Elime ulaşan üründe renk ya da beden değişimi yapabilir miyim?

Online üzerinden değişim sadece beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılamamaktadır. Değişim talep edilen ürün stoklarda mevcut ise değişim, mevcut değilse ücret iadeniz yapılır.

Hediye paketi ve değişim kartı var mı?

Kargo / Ödeme kısmından hediye paketi istiyorsanız hediye paketi tercihinizi yapabilirsiniz.

Faturalarınız siparişte kullandığınız e-mail adresinize otomatik olarak e-mail olarak iletilecektir.

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

İadenizin ekstrenize yansıması ortalama "1-15" iş günü arası sürebilmektedir. Bu süreç bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza/banka kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade şartları nelerdir?

Fatura tarihi 30 günü geçmemiş olmalıdır.

Ürün etiketleri / paketi çıkarılmamış olmalıdır.

Kullanılmamış ve yıkanmamış bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Kargo teslim süresi nedir?

Kargo işlemleriniz ortalama 1-5 iş günü içerisinde tamamlanacaktır ve işlemleriniz başlatıldıktan sonra kargo takip numaranız tarafınıza e-mail ile iletilecektir. Tarafınıza iletilecek e-mailde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" kısmından tüm detayları görebilirsiniz. (Yoğunluğa bağlı olarak bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.)

Kargo takip numaramı nasıl görüntüleyebilirim?

Tarafınıza iletilen sipariş onay e-maili üzerinde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" seçeneği üzerinden paketiniz kargo şirketine teslim edildikten sonra kargo takip numaranızı görebilirsiniz. 

Eğer tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmediyse spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneririz. 

Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak kartınıza uygun tüm taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Kurumsal fatura istiyorum ne yapmam gerekiyor?

Şu an için sitemizde kurumsal fatura seçeneği bulunmamaktadır. Gerekli çalışmalar sorumlu departmanımız tarafından yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde kurumsal fatura seçeneği en kısa zamanda aktif hale getirilecektir.

Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üyelik üzerinden sipariş oluştururken adres bilgilerinizi kayıt ederek her seferinde bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan daha hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

İlave olarak siparişlerinizin takibini, faturalarınızı ve sipariş detaylarınızı hesabınız üzerinden daha kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Üye olmadan ayrıca alışveriş yapabilirsiniz, üyelik seçeneğimiz tercihe bağlıdır ve bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Ödeme hatası / Siparişi tamamlayamıyorum ne yapmam lazım?

Bankaların tarafımıza bildirdiği ödeme hatalarına sebep olabilecek sebepler aşağıdaki gibidir: "Geçersiz Jeton! Lütfen ödeme sayfasının kullanımını kontrol edin." & "Invalid token! Please check usage of payment page": Hatası cihaz / tarayıcı kaynaklı anlık işlem hatasıdır, bir süre sonra tekrardan denemenizi öneririz. Aksi bir durumda farklı bir cihaz üzerinden işlem 
yapabilirsiniz.

Limit yetersiz, kart online işlemlere kapalı, şifre hatası ya da kartın 3D’ ye kapalı olması sebeplerinden biri nedeniyle reddedilmiş olmasıdır.

Sim kartını değiştirilmiş olabilir bu değişiklikten sonra bankasına bilgi vermedi ise açılan 3D ekranına şifre gelmediği için şifreyi yazamıyor olabilirsiniz ya da 3D sayfası banka tarafından gönderilemiyor olabilir.

İlave olarak birden fazla kısa süre içerisinde deneme yapıldığı takdirde bankalar tarafından otomatik olarak güvenlik sebebi ile işlem kısıtlaması yapılmaktadır.

3Ds üye işyerine dönüldü ya da 3Ds başlatıldı hatası başarılı olmayan bir ödeme isteğini anlatmaktadır. Bankanız ile görüşerek bilgi alabilir.

Yukarıda bulunan hatalardan kaynaklı bir sorun olmadığından emin olmanızı ve arzu ederseniz bir süre sonra tekrardan denemenizi öneririz.

Aksi bir durumda farklı bir kart veya cihaz tekrarda işlem yapabilir veya bankanız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satın aldığım ürün kusurlu / yanlış ise nasıl değiştirebilirim?

Tüm ürünler yüksek standartlarda kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda ürün değişimi veya iade talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için değişim / iade prosedürünü takip etmeniz yeterlidir.

Sipariş verdim fakat bilgilendirme e-maili gelmedi, ne yapmalıyım?

Öncelikle ödemenizin yapıldığından emin olmanız adına banka hesabınızı kontrol etmenizi öneririz.

Eğer ödemenizin yapılmasına rağmen tarafınıza onay e-mailiniz iletilmediyse sipariş verdiğiniz e-mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olmanızı ve spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneriz.

Siparişim iptal oldu, nedeni nedir?

Siparişiniz için talebiniz üzere veya sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal işlemi yapılarak ücret iadesi yapılmıştır.

İstediğiniz ürün / beden stoklarımızda kalmama durumunda ve gönderim yapılamadığı takdirde sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal / iade işlemi yapılmaktadır.

Siparişime ilave ürün eklemek / çıkartmak / değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?

Manuel olarak siparişinize ürün ekleme, çıkarma ve değiştirme imkanımız bulunmamaktadır.

Arzu ederseniz siparişiniz için iptal talebinde bulunabilir ve tekrardan yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız üyelik girişinizden veya üye değilseniz tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizde "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" sayfasında bulunan "Siparişi İptal Et" seçeneği üzerinden iptal talebinizi oluşturabilirsiniz.

Eğer "Siparişi İptal Et" seçeneği görünmüyor ise siparişinizin işleme alındığı bu sebepten iptal işlemi yapılamadığı anlamına gelmektedir.

Eğer kargo süreci başlatıldıysa bu durumda tarafınıza iletilecek paketi kabul etmeyerek otomatik olarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İptal talebinizi ilettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa zaman içerisinde talebiniz işleme alınacaktır ve tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir."

Siparişime not ekleyebilir miyim?

Şu an için not ekleme imkanımız bulunmamaktadır.

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapabilirim?

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız üyelik girişinizden veya üye değilseniz tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizde "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" sayfasında bulunan "Siparişi İptal Et" seçeneği üzerinden iptal talebinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Tarafınıza iletilen sipariş onay e-maili üzerinde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" seçeneği üzerinden paketiniz kargo şirketine teslim edildikten sonra kargo takip numaranızı görebilirsiniz. 

Stok güncellemesi olur mu?

Normal şartlarda stokları biten ürünlerimiz için tekrar üretim yapılmamaktadır. Sadece bazı dönemlerde ve seçili ürünlerimiz için tekrar üretim / stok güncelleme yapılma durumu olabilmektedir.

Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

"Şifremi unuttum" linki üzerinden şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Yanlış beden / yanlış ürün seçtim ne yapabilirim?

Manuel olarak siparişlerinizde düzeltme yapma imkanımız bulunmamaktadır. Arzu ederseniz siparişiniz için iptal talebinde bulunabilir ve tekrardan yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

Yeni ürünler ve indirimlerden nasıl haberdar olabilirim?

Instagram adresimizi takip ederek veya sitemizde bulunan Newsletter kısmından üyelik kaydı oluşturarak bilgilendirme e-maillerimizi alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen konulardan farklı bir yardıma mı ihtiyacınız var?

[email protected] e-mail adresimiz üzerinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
E-Ticaret Sitesi